עסקים

בוריס וולפמן איש עסקים

לא מעט אנשים מכירים את השם: "בוריס וולפמן". אם אינכם מכירם את השם עדיין הרי שמדובר באיש עסקים מצליח מאוד אשר כיום עומד בראשה של חברה מצליחה בעולם העסקי הקרויה: Royal Innovative. מדובר על חברה העוסקת במגוון תחומים כגון: מתן אשראי חוץ בנקאי לחברות אשר זקוקות למימון בתנאים נוחים, ביבוא וייצוא סחורות הן בארץ והן ברחבי העולם ועוד. החברה ידועה כחברה מוצלחת מאוד וזאת בשל איש העסקים המוכשר והמנוסה העומד בראשה. חייו של בוריס וולפמן לא תמיד היו נוחים אך בזכות נחישות, התמדה ולא מעט אמונה בעצמו וביכולות שלו, הוא בהחלט הצליח ובגדול וכיום מסייע לאנשים רבים באמצעות עסקיו.

אז מיהו בוריס וולפמן?

בוריס וולפמן כאמור הוא איש עסקים ישראלי אשר כיום ידוע כי הוא סיפור הצלחה לא רק בישראל, אלא בכל העולם. פעילותו העסקית של בוריס וולפמן הנה משמעותית מאוד ומדי יום היא הולכת וצוברת תאוצה. בוריס החל את דרכו כיזם, אשר הצליח בגדול לקדם את עצמו ולהגשים את החלומות שלו וזאת בזכות כישרון, אמביציה ואמונה בעצמו. החלום של כל יזם ישראלי כיום הוא להצליח ברמה הבינלאומית. כמעט כל יזם שואף להצליח קודם כל בישראל, אך לאחר מכן להרחיב את הפעילות שלו ולהגיע גם מעבר לים. הרחבת הפעילות למעבר הים היא בעלת פוטנציאל כלכלי רווחי מאוד וכאשר עושים זאת נכון, השמיים הם באמת הגבול. בוריס וולפמן מעניק השראה כיום ללא מעט יזמים ישראלים אשר לא תמיד מאמינים שאכן ניתן להצליח גם בישראל וגם מעבר לים. בוריס חלם בגדול ולא הרשה לכבלי המציאות אשר יכולים להרפות את ידיהם של יזמים רבים, לשלוט בו. הוא חלם והצליח להגשים את החלומות שלו באמצעות ראש פתוח ואמונה בעצמו וביכולות שלו. בוריס לרגע לא נתן לאף אדם לערער את המקום שלו ואת מי שהוא ומה שהוא מסוגל לעשות ועל כן, הוא הגיע למקומות רחוקים והוא מהווה ללא ספק השראה עבור לא מעט יזמים ישראלים המעוניינים ללכת בדרך דומה אך במסלול שלהם וזקוקים לדוגמה שתוכיח להם שהכול אפשרי.

פעילותו העסקית של בוריס

כאמור, בוריס עומד בראשה של חברת RI. מדובר על חברה אשר מתחילת דרכה חתמה על שיתוף פעולה עם מגוון חברות בארץ וגם בעולם. כיזם, בוריס מרחיב את הידיעות שלו באופן תמידי ונכנס לעוד ועוד תחומים אותם הוא חוקר מבעוד מועד. על אף שכאמור בוריס הרחיב את פעילותו העסקית וכיום הוא מוכר מאוד הן בישראל והן מעבר לים, הרי שבוריס לא מסכים כלל לזנוח את עסקיו בישראל לטובת עסקיו מעבר לים. בוריס מכיר טובה לביתו, הלא הוא ישראל ועל כן, ממשיך ללא הרף לבסס את פעילותו העסקית גם בישראל על מנת לתרום לחברה.

החברה שבראשה עומד בוריס כיום משתפת פעולה עם יצרנים וספקים בטורקיה לצורך ייבוא ושיווק של ברזל וכן חומרי גלם איכותיים לתעשייה. בוריס עוסק גם בסחורות שונות נוספות כאשר בכל תחום שבו הוא עוסק הוא מצליח וזאת בשל הלמידה האינטנסיבית שלו אודות כל תחום בטרם הוא נכנס אליו וכמובן, בזכות היכולות הפנומנליות שלו כיזם, אשר אותן הוא מעביר הלאה לכלל עובדי החברה שלו.

בוריס וולפמן הוא ללא ספק סיפור הצלחה אשר לא מעט אנשים יכולים ללמוד ממנו. סיפור ההצלחה של בוריס מושתת על אדם שלא פחד לחלום בגדול ובד בבד, לא חשש מעבודה קשה, מתוך אמונה עצמית גדולה. אין ספק שלפעמים חלומות מתגשמים, אך בכדי שהחלומות הללו יתגשמו, לא די לחלום אותם בלבד. יש צורך ממש כמו בוריס, להאמין ביכולות שלכם, להתקדם לאט ובחכמה, בזהירות ובאופן עקבי ולא להתייאש בשום שלב ולנוכח שום קושי העומד בדרך. 

אולי גם תאהב...