הלוואה

הלוואות למוגבלים בבנק

מה עושים כשהבנק מסרב לתת הלוואה

הלוואות נחשבות לפתרון פיננסי שכיח מאוד אשר כמעט כל אחד משתמש בו במהלך חייו למטרות שונות. אך כאשר מדובר על בעלי חשבון מוגבל הבנקים מסרבים להעניק הלוואה גם זה אם זה הינו הפתרון היחיד עבור הלקוח לצאת מהמצב הכללי הקשה אליו נקלע. אך כיום הבנק הוא אינו הגוף כלכלי היחיד בו ניתן להיעזר. ישנן חברות רבות אשר מציעות הלוואות למוגבלים בבנק ומסיעות ללקוחותיהם ברגעי משבר כלכלי ואף פעמים רבות מהוות פתרון אופטימלי עבור הצרות הפיננסיות של הלקוחות. חברות מימון חוץ בנקאי, חברות ביטוח, קרנות ואף חברות אשראי מציעות הלוואות למוגבלים בחשבון הבנק כך שסירוב להלוואה בבנק אינו סוף פסוק עבור הלקוחות.

מה היא הגבלה בחשבון הבנק

הגבלה של חשבון בנק יכולה להיווצר בשל מספר סיבות עיקריות כגון: בגלל צ'קים חוזרים אשר אין להם כיסוי בחשבון הבנק, בגלל אי עמידה בפירעון הלוואות  שקיבלתם מהבנק בו נמצא החשבון, בגלל אי עמידה בהוראת קבע או בגלל פתיחת תיק בהוצאה לפועל. הגבלה בחשבון זה הוא מצב מאוד לא נעים מורכב ומתסכל אך חשוב שתדעו שישראלים רבים התמודדו עם המצב וכניתן להיחלץ מהמצב הפיננסי גם אם הינו נראה מאוד בעייתי. למרות הסירוב של הבנקים להעניק הלוואות לבעלי חשבון מוגבל בבנק כיום ישנם פתרונות פיננסים עבור כולם.

הלוואות מהירות למוגבלים בבנק

במידה ונקלעתם למצב שאתם מוגבלים  בבנק כאמור עומדות בפניכם אפשריות של קבלת הלוואה. מכיוון שכיום ישנן חברות רבות אשר מספקות שירות זה חשוב לפנות לחברה מקצועית ואמינה אשר לא רק תעניק לכם הלוואה אלה גם תתאים אותה לכם כך שתוכלו לעמוד בתנאי ההלוואה והריביות. ריביות ההלוואה עבור בעלי חשבון מוגבל גבוהות מהלוואות רגילות, הסיבה לכך היא שלחברה אשר מעניקה לכם את ההלוואה אין בטחונות לכך שההלוואה אכן תוחזר, לכן במידה ויש לכם אפשרות להציג ערבויות עדיף להשתמש באפשרות זו על מנת להוריד את גובה הריביות. מרגע אישור ההלוואה בדרך כלל באמצעות הוראת קבע תקבלו את ההלוואה לחשבון.

 

אולי גם תאהב...