עסקים

חדשות אפל: 10 עובדות מרתקות על הדגם האייפון הבא

כולם מחכים בציפייה דרוכה לאייפון החדש, שצפוי להיכנס לשוק בספטמבר הקרוב (כך אומרות השמועות, לפחות), אייפון שכנראה יביא איתו לא מעט הפתעות וגם חידושים בלתי רגילים. במה מדובר? הנה 10 עובדות מרתקות על מודל האייפון הבא:
1. נראה שחברת אפל החליטה שלא לצרף יותר למכשיריה את האוזניות, בעזרתן אפשר להאזין למוסיקה, לתכנים שונים עם סאונד ועוד. שלא כמו במכשירי אייפון 6s של סלקום, נראה שמכשיר האייפון החדש יהיה נטול אוזניות.
2. ייתכן שבמכשירי האייפון החדשים ניתן יהיה לגבות את המידע באופן אלחוטי. הדבר הכרחי כשמדובר במכשירים ללא אוזניות. האפשרות לגיבוי אלחוטי חשובה מאד במקרה הזה וטוב שחברת אפל חשבה על כך מראש.
3. מכשיר האייפון החדש צפוי להיות עבה הרבה יותר. ומה זה אומר מבחינתנו הצרכים? עלינו לרכוש מכנסיים עם כיסים גדולים.
4. צפוי שעדשת המכשיר תהיה בולטת יותר.
5. מבחינת עיצובו החיצוני של מכשיר האייפון החדש, אין בשורות מפתיעות כלשהן. האייפון החדש צפוי להיראות בדיוק כמו קודמו, ללא שינויים או עיצוביים דרמטיים חדשניים ומפתיעים.
6. ייתכן שניתן יהיה להשיג את מכשירי האייפון החדשים בצבעים מפתיעים, שלא היו בדגמים הקודמים. למשל, כחול נייבי (Blue Navy) או שחור כהה. זו ללא ספק הפתעה נחמדה לחובבי הגאדג'טים והזדמנות ליהנות ממבחר רחב יותר של אפשרויות, בהשוואה לאלו שסופקו לנו בעבר.
7. הדגם הבסיסי של מכשיר האייפון החדש צפוי להיות בעל שטח אחסון גדול יותר. בעוד ש – 16GB היא אפשרות שכבר איננה רלוונטית עבור מרבית משתמשי הטלפונים החכמים, ניתן יהיה ליהנות הפעם מפתרונות טובים הרבה יותר בכל הנוגע לאחסון, כמו אפשרות ל- 32GB, 128GB ואפילו 256GB. כאן מדובר בבשורה משמחת מאד, ההופכת את המכשיר עצמו לשימושי וליעיל הרבה יותר מקודמיו.
8. במכשיר האייפון החדש צפויות להיות מצלמות כפולות. איכות התמונה תהיה גבוהה במיוחד, מה שיהפוך כל תמונה שתצולם דרך המכשיר ליצירה של ממש. זה הזמן לצלמים שבינינו להתכונן לקראת ההשקה של האייפון החדש ולו כדי ליהנות מטלפון חכם, שמציע "על הדרך" גם מצלמה מצוינת.
9. מצלמת מכשיר האייפון החדש תהיה מצלמת 12 מגה פיקסל, שניתן יהיה לצלם בעזרתה גם תמונות סלפי מעולות.
10. הדגם החדש של האייפון כולל כפתור ייחודי – Touch 3D. אין ספק שהעתיד כבר כאן ומדובר בפונקציה חדשנית ומפתיעה במיוחד, כזו שתשמח ודאי לא מעט משתמשים וחובבי מכשירי האייפון.
ניתן לראות שדגם האייפון החדש שצפוי להצטרף לקודמיו בעוד זמן לא רב יהיה מפתיע, חדשני ואיכותי הרבה יותר. מצלמה ברמה גבוהה, שטח אחסון גדול הרבה יותר ועוד פונקציות נוספות שהופכות את השימוש בו לקל הרבה יותר ולכזה המותאם באופן מושלם לצרכיהם של המשתמשים. אז קדימה, זה הזמן לחסוך קצת כסף ולהתכונן לקראת ההשקה הגדולה.

אולי גם תאהב...