הדפסה על חפצים
מתנות

מהי בכלל הדפסה על חפצים?

הדפסה על כוסות, מגבות או שעונים יכולה לשמש אותנו למגוון מטרות. בין אם מדובר במתנת יום הולדת, בדרך פרסום לעסקך או בסתם תוספת נחמדה ואישית לבית, היעד שממלאים חפצים מודפסים נוגע לתחומים רבים. כשמדברים על הדפסה על חפצים בכלל, ישנם מספר דגשים שכדאי לשים אליהם לב כדי לוודא שהחפץ יהיה שימושי מצד אחד ובעל מראה מיוחד מצד שני. שימוש בתמונות מיוחדות ומחמיאות לכל המופיעים בהן הוא כלל הזהב פה, כי התעלמות מעצימת העיניים או מהפרצוף המגוחך בעת בחירת התמונה, עלולה להכעיס ולאכזב את אחד המופיעים בה. גם בחירת הצבעים וסגנון החפץ משחקת פה תפקיד, וחשוב שנתאים את עיצוב החפץ הן למטרתו והן להעדפות המראה של מקבלו. הדפסה על חפץ יומיומי כמו שעון למשל, תדרוש עיצוב ומחשבה שונה מאשר חפץ שרק מקבל המתנה יראה. חשוב להתאים את מראה החפץ למקום בו הוא יוצב, כך ששעון עם תמונות משפחתיות למשל, שיוצג בסלון המשפחה, יהיה מתאים והולם את מקום הצבתו. כשמדובר על הדפסה על כוסות זכוכית לצורך קידום העסק, נרצה להפיק ממנה תועלת מקסימלית, ולכן חשוב שנשים לב למספר פרטים.

נקודות חשובות לגבי הדפסה על כוסות זכוכית:

  • בחירת הכוס- חשוב שנשים לב לאיכות הכוס עליה נרצה להדפיס ולבחור את האפשרות המיטבית, בהתאם לתקציב שעומד ברשותנו כמובן. כוסות מאיכות ירודה שיסדקו במגע קליל אחד יכולות לשדר מסר רע עבור העסק שלנו. עם זאת, הדפסה של לוגו על כוסות זכוכית בדרך כלל נעשית על כמות כוסות גדולה, ולכן לא נוכל לבחור בכוסות היקרות והאיכותיות ביותר ברוב המקרים. לכן, חשוב למצוא את נקודת האיזון המוצלחת ביותר עבורנו- מצד אחד כוס שימושית מאיכות טובה, שתראה יפה ויוקרתית, ומצד שני בתקציב המתאים לכיסנו.
  • התאמת הלוגו או סמל החברה- לכל עסק יש סמל או כיתוב משלו, אך יהיו מקרים בהם סמל זה בשלמותו לא יתאים להדפסה על כוס הזכוכית. ברוב המקרים לא יהיה מדובר בבעיה טכנית אלא דווקא בבעיה מבחינת העיצוב, שכן סמל מסיבי מדי בהדפסה על כוסות יכול להראות עמוס מדי ולא נכון סגנונית. לכן, חשוב לבחור בקפידה את הלוגו או הכיתוב או נרצה להדפיס, ובמידת הצורך לכוונן אותו בצורה מעט שונה או לנסח משפט קצר שיהיה מתאים יותר להדפסה.
  • כוס שוט- במקרה זה לרוב לא מדובר בהדפסה למטרות שיווק, אלא במתנה לחובב השתייה החריפה או לאדם האוסף פריטים מסוג זה. גם אם בבעלות מקבל המתנה מאות כוסות שוטים, בחירת כוס עם הדפס מיוחד לשניכם תהיה מיוחדת ויוצאת דופן, ולכן תהווה מתנה נהדרת.

הדפסה על כוסות זכוכית- עשה ואל תעשה

חשוב לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהדפסות, כדי לוודא שתתקבל התוצאה הטובה יותר. ניסיון הוא מילת המפתח פה, ופנייה לחברה מובילה ובעלת ידע תוכל לאפשר לכם בחירת חפצים איכותיים וקבלת ליווי מקצועי ואמין. טיפ נוסף הוא בחירה נכונה של ההדפס או התמונה- מדובר כאן בפרט שיקבע את הרושם שיתקבל מהכוס, ולכן יש לתכנן אותו בכובד ראש ולבחור את התמונה המחמיאה ביותר או את ההדפס שיראה הכי מקצועי.

מחפשים עוד מוצרים מודפסים? כנסו לאתר של מתנה לי: http://www.matana-li.co.il/

נ.ב. מתנה מקורית יכולה להיות גם רקומה על גמוון בדים ובגדים באמצעות רקמה ממוחשבת, לפרטים נוספים לחצו על הקישור: http://www.rikma-m.co.il/

אולי גם תאהב...