עו"ד פלילי
חוק ומשפט

עו"ד פלילי

עו"ד פלילי
עו"ד פלילי

תפקידו של עורך דין פלילי הינו מורכב ורגיש כיוון שהוא עוסק בתחומים העדינים ביותר הקיימים במערכת המשפט ביניהם אלימות במשפחה ומחוצה לה, עבירות צווארון לבן והלבנת הון, עבירות מין ועוד. אין ספק כי על העורך דין העוסק בתחום זה להיות חד וחריף מצד אחד על מנת להצליח להביא עבור לקוחותיו את התוצאות הטובות ביותר אך מצד שני עליו להיות בעל יחסי אנוש מצוינים, אנושיות ויכולת הכלה, בכדי להצליח להבין את הלקוח בצורה הטובה ביותר. עו"ד מוטי אדטו הינו עונה בדיוק על הדרישות הללו.

באילו תחומים עוסק משרדנו?

עו"ד פלילי מוטי אדטו הינו אחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום הפלילי ומשרדו נוגע במספר תחומים כאשר הבולטים שבהם הינם:

  • עבירות סמים- לצערנו בשנים האחרונות הולך ועולה מספר צורכי הסמים אך התופעה המדאיגה יותר הינה שרבים כבר אינם מסתפקים בשימוש אישי וקל בלבד אלא פונים אל מקומות קשים יותר ביניהם גידול סמים, החזקה וכמובן סחר. על מנת להצליח לסגור תיקים מעין אלו יש להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי אשר מבין בתחום לעומקו ויוכל לטפל עבורכם בתיק החל מחקירת המשטרה המוקדמת ביותר ועד הייצוג בפני בית המשפט.
  • עבירות מין- תחום נוסף שעולה רבות לכותרות בשנים האחרונות הינו עבירות המין. עבירות אלו כוללות הטרדות מיניות, תקיפות וכמובן אונס. ניתן לראות מקרים רבים בתוך המשפחה ומחוצה לה, כך או כך מדובר במעשים חמורים אשר ללא עזרת עורך דין מקצועי קשה מאוד לצאת מהם.

מדוע דווקא עו"ד פלילי מוטי אדטו?

ישנם עורכי דין פליליים רבים המציעים את שירותיהם, לכל אחד יתרונות משלו אך אין ספק כי הבחירה בעו"ד מוטי אדטו הינה הנכונה ביותר מכמה סיבות עיקריות:

  • ותק וניסיון- עו"ד מוטי אדטו הינו עורך דין מקצועי בעל ותק של מעל עשרים שנים בתחום הפלילי. הוא עסק בתיקים חשובים מאוד ובאמתחתו הצלחות רבות בתחום.
  • ליווי- עו"ד אדטו מעניק ליווי מקצועי החל מהשלבים הראשונים והקריטיים ביותר של חקירת המשטרה הראשונה, דרך עזרה בהיערכות לכל חקירה פלילית אשר מתקיימת לאורכו של התהליך וכלה בייצוג משפטי לאורך כל הדיונים בבית המשפט.
  • יחסי אנוש- עו"ד אדטו הינו בעל מקצוע אנושי, מבין ומכיל אשר עסק בתיקים הרגישים ביותר בעדינות הראויה להם.

בחירת עו"ד מקצועי

במידה וחייכם סטו מעט ממסלולם ומצאתם את עצמכם מסתבכים עם החוק באופן שלא ניתן למצוא לו פתרון אל תאבדו תקווה, בעזרת עו"ד טוב תוכלו לצאת גם מהבור הכי עמוק. עו"ד אדטו ילווה אתכם במקצועיות ורגישות, ינחה ויוביל אתכם אל התוצאה הטובה והנכונה ביותר עבורכם כך שגם אם כבר חשבתם שהכול אבוד תוכלו למצוא נקודה של אור. בעזרת ניסיון של שנים רבות בתחום והיכרות קרובה עם נפש האדם ועם עולם המשפט גם התיקים הקשים ביותר הופכים לפתירים.

אולי גם תאהב...