עסקים

התוספת המפתיעה לחתונה

עוד רגע והיום שכל כך חיכיתם לו מגיע. יום החתונה שלכם ממש מעבר לפינה. אחרי שהחלטתם על תאריך ומצאתם מקום, אולם, או גן אירועים לערוך בו את החתונה, הגיע הרגע לדאוג למזון שיוגש באירוע. אם מתחשק לכם שגם זירת הקולינאריה תהיה מפתיעה, חדשנית ולא פחות חשוב טעימה, שקלו בחיוב להזמין שירות של קייטרינג אסאדו לחתונות.

קייטרינג התעשיינים

חתונה שמחה בניחוח דרום אמריקאי

מי מאתנו לא היה רוצה שידברו על האירוע שלו עוד הרבה אחרי שהוא הסתיים. שהאורחים ירגישו שהושקעו מחשבות רבות בתכנון האירוע, שהאירוע יהיה הכי שמח שאפשר? אחת האפשרויות שעומדות בפניכם לשם השגת כל המטרות הללו הוא ליצור אירוע בסגנון דרום אמריקאי. ומה יותר הולם מאשר שבאירוע בסגנון זה תהיה באירוע עמדת אסדו לחתונות? כאשר הקייטרינג איכותי כל האירוע הופך מרשים ומיוחד.

אסאדו לחתונות מאסטר מיט

מה יספק לכם שירות קייטרינג אסדו לחתונות

אם תבחרו להוסיף לאירוע שלכם, אירוע פרטי או אירוע עסקי, אסדו לחתונות, אין אורח שלא יכיר לכם תודה על כך. שירות קייטרינג אסדו לחתונות כולל קודם כל בשר משובח. בדוכן האסדו ימתינו לאורחים שפע של בשרים מכל הסוגים והמינים, כך שכל אורח יוכל לבחור את המנה האהובה עליו ביותר. צוות העובדים שמספקת חברת הקייטרינג מומחה לצלייה ועישון בשר, ויעשה זאת מול עיני האורחים. לצד האוכל האיכותי, מספק דוכן אסדו לחתונות גם חוויה יוצאת דופן. לא עוד דוכן משעמם שמופיע באירועי חתונות רבים, אלא דוכן חי, תוסס, שהאורחים ינהרו אליו בהתלהבות. מרבית חברות קייטרינג מסוג אסדו מספקות גם לצד הבשר מבחר סלטים טריים ואיכותיים.

אסאדו לאירועים קטנים

השאירו את הקייטרינג למקצוענים

אז נכון, לכאורה כל אחד יכול לעמוד בזמן האירוע על הגריל ולהכין בשר לכל האורחים, אך איזה מארח היה רוצה להעביר כך את כל האירוע? שירות קייטירנג אסדו לחתונות מאפשר לך כמארח להיות נוכח כל האירוע, ולא להטריד עצמך בהגשת האוכל לאורחים. עם צוות מקצועי שעומד לצד עמדה מעוצבת, ומגיש לאורחים אוכל באווירה שמחה ונעימה, אתה יכול להיות בטוח שאירוע יוכתר בהצלחה!

לפרטים נוספים ולהזמנות אתם מוזמנים לבקר באתר מאסטר מיט

אולי גם תאהב...