מתנות

שקיות ממותגות

חלק אינטגרלי מכל אסטרטגיית שיווק הוא למצוא את כל אמצעי המיתוג האפשריים. מיתוג פירושו בניית כלל השפה הוויזואלית של העסק והטמעתה בכמה שיותר מקומות שהעסק מתבטא באמצעותן. ניתן, למשל, למתג עסק בשילוט חוץ, במסמכים היוצאים מבית העסק, במעטפות, עטים, כרטיסי ביקור וגם.. שקיות. אז מי צריך שקיות ממותגות, מי עושה את זה ולמה זה כל-כך יעיל?

 

פרסום בתנועה הוא שם המשחק

בעלי עסקים רבים רוצים להפיץ את הבשורה שלהם כמה שיותר רחוק, ולמה שיותר אנשים. כדי לעשות זאת באופן הכי יעיל, ההמלצה היא להשתמש בשיטת הפרסום הנע: פרסום על אוטובוסים, משאיות ומוניות, מדבקות על רכבים וכו'. הבעיה העיקרית עם פרסום מהסוג הזה הוא העלות הגבוהה שלו: לעתים רבות, כדי למקסם את התוצאה מפרסום כזה הוא לא להסתפק באמצעי תחבורה אחד אלא להדפיס על כמה שיותר כאלו, והדבר כרוך כאמור בעלות כספית גבוהה.

דרך יעילה לא פחות – וזולה משמעותית – לפרסום בתנועה הוא השקיות הממותגות. שקית ממותגת היא שקית עם הדפס המכיל פרטים על בית העסק, כתובת, טלפון, לוגו ובכלל כל השפה העיצובית של העסק.

 

שקיות ממותגות – פתרון מבוקש ומומלץ במיוחד

שקיות ממותגות הן הדבר החם הבא בעולם הפרסום והשיווק. ככלל, בעלי עסקים רבים עושים שימוש בשקיות ממותגות, משום שכמעט כולם זקוקים להן: משלוחי אוכל, חנויות בגדים, קמעונאות, חנויות ספורט וכו' – כולם משתמשים בשקיות לצורך עבודתם השוטפת. ואם כבר להשתמש בשקיות, מדוע לא להשתמש בהן כאמצעי פרסום?

השקיות, מטבען, עוברות המון ידיים, וכל יד כזאת היא לקוח פוטנציאלי. על-כן, כאשר הכתובת, הלוגו והטלפון של העסק מופיע על השקית, בנקל ניתן יהיה למצוא את העסק ומשם הדרך לרכישה – קצרה. לכן שקיות ממותגות נחשבות לפתרון מבוקש מאוד עבור העסקים. והחלק החיובי ביותר – העסק לא יקר בכלל.

 

כיצד מדפיסים על שקיות?

הדפסת תוכן שיווקי על שקיות הוא תהליך המצריך מחשבה. ראשית, התוכן עצמו צריך להיות חד, קולע וקצר. על פי רוב, מספיקות לכל היותר כמה מילים בודדות המכילות את הפרטים היבשים על בית העסק – טלפון, כתובת וכו' – לצד הלוגו וסלוגן. מלבד התוכן, חשוב לדעת באיזו שקית לבחור וכן באיזו טכנולוגיית הדפסה להשתמש: שקיות ניילון, קרטון, נייר, בד, כותנה או יוטה – קיימים סוגים שונים של שקיות וכל שקית מתאימה לבית עסק אחר, לצרכים אחרים ולתקציב שונה.

חשוב לדעת לבחור את בית הדפוס שלכם באופן מקצועי – שקית ממותגת היא כמו הפנים של העסק שלכם, וכאשר תחסכו על הלקוחות שלכם ותבחרו בבית דפוס חובבני, זול ולא מקצועי – הדבר יתבטא באופן בולט בשקיות זולות המקנות תחושה של זלזול – וזו התחושה האחרונה שאתם רוצים לייצר ללקוחות שלכם.

בעל עסק! זקוק לשקיות ממותגות שיפרסמו את העסק שלך באופן מקצועי ויעיל, תוך הקפדה על איכות ללא פשרות ומחיר אטרקטיבי? נתיב מדיה הוא הכתובת שלך. לפרטים נוספים, ייעוץ והצעת מחיר נא ליצור קשר בטלפון או באתר ונחזור אליכם בהקדם.

אולי גם תאהב...